Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Hallo host
přihlášení
zavřít
registrace
zavřít
Sonnenertrag beschäftigt sich in erster Linie mit Photovoltaik und nachhaltigen Energien. Wir unterhalten die Photovoltaik Datenbank in der unsere Nutzer ihre Erträge und Anlagen untereinander vergleiche können. Neu ist der Datenimport über Solarlog und Sunnyreport.
oznámení
oznámení
Nyní darovat

Hier sehen Sie die aktuellen Spenden. Wir freuen uns über jeden Beitrag. Nur gemeinsam sind wir stark!

Alle neuen Spenden hier.

Naši TOP - sponzoři

nejnovější darované částky

plánování FV - zařízení

Fotovoltaické zařízení jsou velmi aktuální. Speciálně pro majitele domů , které jsou velmi oblíbené a žádané. Decentralizované napájení , odběr proudu a aktivní ochrana životního prostředí jsou důležité klíčové otázky .

ještě nevlastníte FV - zařízení?

My od Sonnenertrag Vás chceme podporovat při výstavbě FV-zařízení. Ale zároveň Vás upozornit, aby jste se dříve informovali. Jde o hodně peněz! Jsou to Vaše peníze.

Nur mit einer sehr guten Planung und passend konfigurierten und hochwertigen Komponenten können Sie sicher sein, dass Ihre Photovoltaikanlage die getätigte Investition in einem einen Zeitraum von 10 bis 15 Jahren wieder einspielt. In den weiteren 5 bis 8 Jahren sollte eine Photovoltaikanlage aber auch Gewinn erwirtschaften. Ausgelegt ist eine Photovoltaikanlage letztlich für einen Betrieb von mindestens 20 bis 30 Jahre. Photovoltaikanlagen können also durchaus lukrativ sein, vor allem wenn man bedenkt, dass 90% aller Photovoltaikanlagen ganz oder teilweise finanziert wurden.

V ideálním případě se předem podrobně a nezávisle informujte. Nechte si vypracovat návrh minimálně od třech specializovaných firem a ten nejlepší si nechte ještě prověřit ve FV - fóru.

Můžete důvěřovat Vašemu FV - instalatérovi? Já do určité míry také. Plánování FV- zařízení by neměla být žádná velká věda.Následovně jsou výkony FV- zařízení různorodé.

Důvěřuj ale prověřuj! Kdo srovnává výnosy na Sonnenertrag zjistí, že dobře plánované FV-zařízení produkuje mnohem více proudu než průměrné zařízení. Až o 30% nižší výkonnost není žádná vyjímka.Pokud zpočítáte tento rozdíl v následujících 20ti letech, dojdete téměř k hodnotě bankrotu.

Je to zvlášť těžké pro majitele podprůměrných FV-zařízení, které se tímto jen výkonnostně nedostatečně prověřují, což stojí mnohdy hodně peněz.Změny po instalaci jsou mnohdy velmi nákladné a mohou způsobovat dodatečné náklady na jednotlivé majitele FV-zařízení.

Vezměte si více času a lépe plánujte! K tomu patří dobré pořekadlo: dobré plánování je polovina úspěchu.