Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Hallo host
přihlášení
zavřít
registrace
zavřít
Sonnenertrag beschäftigt sich in erster Linie mit Photovoltaik und nachhaltigen Energien. Wir unterhalten die Photovoltaik Datenbank in der unsere Nutzer ihre Erträge und Anlagen untereinander vergleiche können. Neu ist der Datenimport über Solarlog und Sunnyreport.
oznámení
oznámení
Nyní darovat

Hier sehen Sie die aktuellen Spenden. Wir freuen uns über jeden Beitrag. Nur gemeinsam sind wir stark!

Alle neuen Spenden hier.

Naši TOP - sponzoři

nejnovější darované částky

Vize

Sonnenertrag Vision

Energetika je globální problém. Udržitelné energie také. Sonnenertrag si dal za úkol dát lidem příležitost nezávisle se informovat o sluneční energii a jejím užitku. To funguje globálně a regionálně. Každý výrobce má nejlepší produkt, nejlepší podmínky jednotlivých zemí, každá Solarteur a majitel samozřejmě nejlepší fotovoltaický systém. Je to opravdu tak? Sonneneertrag nabízí návštěvníkům zajímavé srovnání a statistiky. Ještě zajímavější je, že Sonnenertrag se stává solárním zařízením majitelům sluneční elektrárny. Jen ten, kdo drží svůj fotovoltaický systém s dlouhodobým výhledem ,může mít radost. Víme, co máme na mysli. Samozřejmě, že pracujeme stále na vylepšení a nových projektech. Myšlenka, svět, komunita s názvem.

Sonnenertrag

Naše motto od začátku bylo "dát a vzít " a přesně takové je, a tak bude fungovat. Sytí naší databázi správnými informacemi a získává spoustu srovnání a statistik. Sonnenertrag je financován zcela podle mě v tuto chvíli jen mnou a reklamou. Tak jsme nezávislí a nemusí brát ohledy na žádné sponzory. Pouze v případě, že postup je v zásadě v souladu, shodují se i výsledky. Máme ještě spoustu práce. Přidej se k nám na naší cestě k lepší budoucnosti. Krásný zelený svět bez válek, bez hladu a bez energetických problémů. Doprovoďte Sonnenertrag dílem jeho cesty. Každý návštěvník, každý uživatel a každý nový člen týmu je pro nás důležitý. Vaš Lothar Beer (Team Sonnenertrag)